یک بار به ما اعتماد کنید، یک عمر آسوده خرید کنید!

در ترنج تایل به شما کمک میکنیم محصولات مد نظر خود را، با بهترین قیمت، خریداری کنید و خرید خوبی داشته باشید. هدف ترنج تایل از همکاری با فروشنگان، یک فروش کوچک نیست؛ بلکه قصد همکاری طولانی مدت با فروشنگان را داریم، از این رو در هر فروش سعی داریم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم تا در آینده، همکاری وسیع تر و بهتری داشته باشیم و این همکاری دوجانبه به نفع مشتری باشد.

مواردی که ما را متمایز می کند:

سبد محصولات فوق العاده

شرکت ترنج تایل با اکثر کارخانجات کاشی و سرامیک کشور، در ارتباط است و محصولات آنها را در سبد محصولات خود جای داده است. از این سو، طرح دلخواه شما در بین محصولات ترنج موجود است.

محصولات با کیفیت

تولیدات ترنج از کیفیت بالایی برخوردارند و ما در این زمینه، خود را نسبت به مشتریان متعهد میدانیم. سعی ما بر این است که روز به روز کیفیت محصولات خود بالاتر ببریم.

متداوم بودن تولیدات

مشکلی که برخی فروشندگان و پروژه داران با آن سر و کار دارند، متوقف شدن تولیدات طرح هاست؛ به صورتی که برای تامین کمبود متراژ استفاده شده در پروژه به مشکل میخورند. اما در ترنج تایل تولیدات متداوم بوده و خریداران از بابت تامین کاشی و سرامیک، آسوده خاطر خواهند بود.

قیمت مناسب

شرکت ترنج سعی دارد بهترین محصولات را، با مناسب ترین قیمت، در اختیار شما پروژه داران و فروشندگان عزیز قرار دهد تا مشتریان گرامی، خریدی با رضایت خاطر کامل انجام دهند و از بابت منصفانه بودن قیمت، نگرانی نداشته باشند.

داستان ما

گروه کاشی و سرامیک ترنج، فعالیت خود را از سال 1388، با اخذ نمایندگی رسمی از کارخانجات کاشی و سرامیک کشور آغاز کرد. در ادامه، با 4 دفتر فروش در شهر های تهران، مشهد، یزد و اراک کار خود را در زمینه پخش مویرگی کاشی و سرامیک، در سراسر کشور، و همچنین، در حوزه صادرات ادامه داد. از سال 1397 به بعد، ترنج با نیاز سنجی تخصصی بازار و با تولید مبتنی بر کیفیت بالا و قیمت متعادل، توانست محصولات متنوع خود را در کارخانه های گلچین میبد، فرزاد بیرجند، کاشی پرسلان بهسرام، کاشی جم بروجرد، کاشی اصفهان، کاشی شیرکوه یزد و در سایز های 30.60 ، 60.60 ، 50.50 ، 40.100 ، 30.90 ، 30.30  و … تولید نماید. با این روند، ترنج توانست نقش پررنگی در صنعت کاشی و سرامیک کشور، در زمینه جلب رضایت مشتریان و مخاطبان داخل و خارج از کشور، ایفا نماید.

ترنج، با به کارگیری افراد مجرب و متخصص، به عنوان یکی از اولین شرکت های فعال در حوزه ی فروش آنلاین کاشی و سرامیک، همواره می کوشد تا بهترین های دنیای کاشی و سرامیک را در اختیار مشتریان ارزشمند مجموعه خود قرار دهد.

این شرکت، علاوه بر اینکه در تلاش است با توجه به توان خرید مصرف کنندگان گرامی، محصولاتی با کیفیت عالی و طراحی مدرن، طبق استاندارد های تعیین شده، تولید نماید؛ برای پروژه های لوکس و خاص انبوه سازان و پیمانکاران محترم، در داخل و خارج از کشور نیز، گزینه های قابل توجهی را در نظر دارد. ضمناً جهت پروژه های در حال ساخت با متراژ بالا، کاشی و سرامیک طبق نظر و سلیقه شما مشتریان گرامی، طراحی و تولید می گردد.

اهداف ما

شرکت ترنج تایل، در نظر دارد همکاری خود را با کارخانه های کشور تقویت کند تا تنوع محصولات شرکت، بسیار چشم گیرتر از حال شود. همچنین این شرکت به دنبال صادرات بیشتر و ارسال محصولات با کیفیت و متنوع ایرانی، به سرتا سر جهان است.

پشتیبانی محصولات

پیگیری محصولات ترنج تنها به فروش ختم نمی شود؛ پس از فروش نیز همکاری لازم برای حل مشکلات شما را خواهیم داشت.

ترنج تایل در یک نگاه

0

سال تجربه

0

کارخانه تامین کننده

0

مشتریان ما

0

محصولات

کشور هایی که تا کنون شرکت ترنج تایل محصولات خود را به آنها صادر کرده است

IRAQ

عراق

AZERBAIJAN

آذربایجان

GEORGIA

گرجستان

TURKMENISTAN

ترکمنستان

AFGHANISTAN

افغانستان

RUSSIA

روسیه

KENYA

کنیا

PAKISTAN

پاکستان

OMAN

عمان

SYRIA

سوریه

TURKEY

ترکیه